امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40292
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان بهارستان بیان کرد:

مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان بهارستان گفت: هیئت هایی که در کنار تاکید بر محبت اهل بیت(ع) به موضوع یاری جبهه حق در مقابل دشمنان اسلام، و تلاش در مسیر نابودی جبهه باطل و استکبارجهانی یعنی آمریکا و اسرائیل، گام بر می دارند قطعا موفق تر هستند.

خلیل الله خشتی، مدیر هیئت رزمندگان شهرستان بهارستان، پیرامون نقش مهم و اثر گذار هیئت های مذهبی در بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به مردم در جامعه، اظهار کرد: برای اثر گذاری و ایفای نقش موثر در جامعه، استفاده از سخنران های با بصیرت، دارای سواد فرهنگی، دغدغه مند و مسلط به مسائل روز در مجالس مذهبی بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: سخنران ها و وعاظ محترم در سراسر کشور، با تبیین هنرمندانه برای رفع شبهات، بویژه در مسائلی که امروز توسط جبهه معاند و باطل مطرح می شود، نقش موثری در بصیرت افزایی ایفا می کنند.

این فعال فرهنگی، مذهبی با اشاره به نقش مداحان اهل بیت(ع) در ارتباط با موضوع بصیرت دهی و آگاهی بخشی در مجالس مذهبی، بیان کرد: مداحان با خواندن اشعاری حماسی، انقلابی و وحدت آفرین می توانند در مسیر افزایش و تقویت شور و بصیرت انقلابی مخاطبان بویژه جوانان نقش ایفا کنند.

وی افزود: نکته مهم دیگر در ارتباط با بصیرت افزایی، تقویت روح استکبار ستیزی در نفرات هیئت، مخاطبان و مستمعان است.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان، بیان کرد: هیئت هایی که در کنار تاکید بر محبت اهل بیت(ع) به موضوع یاری جبهه حق در مقابل دشمنان اسلام، و تلاش در مسیر نابودی جبهه باطل و استکبارجهانی یعنی آمریکا و اسرائیل، گام بر می دارند قطعا موفق تر هستند و به اصطلاح درجا نمی زنند.

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان با بیان اینکه، ارائه الگو در هیئت ها و مجالس، بویژه معرفی دین اسلام و اهل بیت(ع) به عنوان بهترین الگو، در سبک زندگی حائز اهمیت است، تصریح کرد: اهل بیت(ع) بهترین الگو برای ما هستند و بهره بردن از سبک زندگی آنان می تواند اثر بسیار خوبی در زندگی ما داشته باشد.

وی افزود: پس از ائمه بزرگوار و پیشوایان عزیز ما، بهترین الگوی دیگر پیش روی جوانان، شهدا و رزمندگان هستند، کسانی که می توان شاخصه های سبک زندگیشان از جمله ایمان، شجاعت، ایثار، تبعیت از ولایت و ساده زیستی را در کلاس هیئت، سال های سال تدریس کرد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار