امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40296
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
چاپ این خبر
مسئول هیئت خواهران عترت شهرستان لنجان، بیان کرد؛

یادگاری، گفت: بانوان نقش عمده و بسزایی در مدیریت تغذیه و سلامتی افراد خانواده بر دوش دارند و نیاز مبرم است تا این قشر از جامعه در ارتباط با تغذیه مناسب اطلاعات مفیدی بدست آورند.

به نقل از مادحین، خانم یادگاری مسئول هیئت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام شهرستان لنجان با بیان اینکه هدف از برگزاری کلاس های طب سنتی، بالا بردن سطح آگاهی بانوان به عنوان مدیران داخلی منزل است، اظهار کرد: بانوان نقش عمده و بسزایی در مدیریت تغذیه و سلامتی افراد خانواده بر دوش دارند و نیاز مبرم است تا این قشر از جامعه در ارتباط با تغذیه مناسب اطلاعات مفیدی بدست آورند.

وی افزود: سطح آگاهی و دانش مردم بالا رفته و هر روز به تعداد افرادی که به طب سنتی روی آورده اند اضافه می شود.

یادگاری با اشاره به سکته های قلبی و مغزی، مرگ های مجهول که برخی مواقع در خواب گریبان افراد را می گیرد، تصریح کرد: این مسائل برای همه زنگ خطر را به صدا در آورده است که به راستی تا به کی می خواهیم در مورد نحوه ی اداره تغذیه خود و افراد خانواده در عدم آگاهی به سر ببریم.

وی گفت: هیئت خواهران پیروان عترت رزمندگان شهرستان لنجان در جلسه اول این سلسله نشست ها، به معرفی و بیان کلان مباحث کل دوره برای مخاطبان خواهر پرداخته است.

این فعال فرهنگی، مذهبی با طرح این سوال که، چرا در برخی از خانواده ها به صورت جدی به مسائل تغذیه مناسب رسیدگی نمی شود، اظهار کرد: پیشگیری بعضی از بیماری ها با شیوه ای ساده امکان پذیر است مانند بهره بردن از تغذیه سالم و مقوی که می تواند از بروز آن بیماری در فرد جلوگیری کنند.

وی گفت: درمان بعضی از بیماری ها نیز با شیوه ای ساده مانند حجامت ‌و تدابیر مربوط به آن، قابل درمان است.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار