امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40301
تاریخ انتشار: ۲:۳۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
چاپ این خبر
نقش هیئت ها در ایجاد بصیرت افزایی از دیدگاه یک فعال مذهبی؛

مدیر کانون بسیج مداحان خمینی شهر اظهار کرد: یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی، آگاهی آحاد جامعه و شناخت آسیب ها و تهدید ها است.

محمد رضا رحیمی مدیر کانون بسیج مداحان خمینی شهر در گفتگویی، راه های مقابله با تهاجم فرهنگی در جامعه و جذب جوانان و نوجوانان را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: یکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی، آگاهی آحاد جامعه و شناخت آسیب ها و تهدید ها است.

وی افزود: لازم است در فضای مجازی حوزه های بینشی، بصیرتی، ترویج ارزش .ها، نشر معارف اهل بیت(ع) و تبلیغ سبک زندگی اسلامی_ایرانی و مقابله با تهاجم فرهنگی مورد توجه فراوان باشد.

عضو فعال بسیج مداحان با بیان اینکه خوب است در فضای مجازی کانال های با مضمون بر طرف کردن شبهات و پاسخ به سوالات نسل جوان وجود داشته باشد، اظهار کرد: در فضای مجازی باید کانال هایی با محتوای بیان سیره اخلاقی اهل بیت(ع)، سبک زندگی امامان، بیان سخنان معصومین و علما، معرفی زندگی شهدا بویژه شهدای مدافع حرم که از همین نسل جوان هستند،بیشتراز قبل، ایجاد کرد.

وی افزود: با ایجاد چنین کانال های پر محتوا و فرهنگی، تاثیر بسزای آن را می توان در جامعه مشاهده کرد، در واقع ما باید از فضای مجازی به عنوان یک فرصت برای برنامه ریزی مدون و حضور تاثیرگذار در آن استفاده کنیم و مفاهیم و ارزش های اسلامی را در این فضا بیان کنیم .

رحیمی در پایان اقدام هیئات مذهبی در شهرستان خمینی شهر را در خصوص مقابله با تهجم فرهنگی، مناسب و خوب دانست و اظهار کرد: هیئت ها با ایجاد نشست های بصیرتی و دعوت از اساتید مجرب و متدین می توانند جلوی آسیب ها یا آفت های موجود ّبویژه در فضای مجازی را بگیرند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار