امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40311
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۱ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان جنوب اصفهان، اظهار کرد:

این فعال فرهنگی، مذهبی، گفت: این و ظیفه ذاتی هیئت رزمندگان در هر شهر و روستا است که مخاطبان خود را برای مقابله با تهاجم فرهنگی، آگاه کند و راه هدایت جامعه از مسیر بصیرت افزایی و شناخت دشمن جدا نخواهد بود.

شهرام رسولی مدیر هیئت رزمندگان جنوب اصفهان، با بیان اینکه جایگاه هیئت رزمندگان در منظر مردم یک هیئت غیر سکولار و مردمی است، اظهار کرد: ارائه اطلاعات صحیح از طریق تریبون هیئت کار بسیار مهمی است و بصیرت افزایی مخاطبان و آگاه کردن آحاد جامعه از خطرهای دشمنان، یکی راه کار های مناسب برای پیشگیری و مقابله باخطرهای پیش رو، خواهد بود.

این فعال فرهنگی، مذهبی، مدیریت و پرداختن کارشناسی و اصولی به مسائل، همچنین ایجاد راه حل و پاسخگو بودن به آن را بهترین راه برای بصیرت افزایی در جامعه دانست و تصریح کرد: این و ظیفه ذاتی هیئت رزمندگان در هر شهر و روستا است که مخاطبان خود را برای مقابله با تهاجم فرهنگی، آگاه کند و راه هدایت جامعه از مسیر بصیرت افزایی و شناخت دشمن جدا نخواهد بود.

افزود: عدم اطلاع و آگاهی برخی از کاربران در استفاده صحیح از فضای مجازی موضوعی بسیار مهم است و باید با مدیریت اصولی از این فضای موجود به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام جنوب اصفهان یکی از اقدام های این مجموعه در ارتباط با شناخت آفت ها و آسیب های تهدید کننده در فضای مجازی و مقابله با آن را تشکیل کارگاه های آموزشی بیان کرد و افزود: هیئت رزمندگان اسلام جنوب اصفهان، کلاس های ویژه و پر محتوایی برای کاربران، توسط کارشناسان مجرب و متخصص در این حوزه برگزار کرده است.

وی افزود: تمام توان و تلاش این مجموعه برای جذب قشر تاثیر گذار جامعه یعنی جوانان و نوجوانان و همچنین ترویج فرهنگ ناب اسلامی و سیره اخلاقی اهل بیت(ع) بوده است.

انتهای یپام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار