امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40379
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۴
چاپ این خبر
راوبط عومی بسیج مداحان بیان کرد؛

عضو فعال جامعه مداحان استان اصفهان گفت: همزمان با دهه بصیرت، جلسه همدلی ماهانه ذاکرین و شعرای استان اصفهان با موضوع بصیرت، صبح روز پنجشنبه ۷ دی ماه در مرکز علمیه جامعه المصطفی برگزار خواهد شد.

نشست همدلی مداحان، شعرا و مدیران هیئت های مذهبی استان اصفهان همزمان با دهه بصیرت صبح روز پنجشنبه هفتم دی ماه برگزار می شود.

مصطفی محمدی عضو فعال مجمع الذاکرین استان اصفهان و روایط عمومی بسیج مداحان، ضمن اعلام از برگزاری نشست همدلی مداحان و شعرا در روز پنجشنبه هفتم دی ماه، به نقش بسزای مداحان، شعرا و مدیران هیئت های مذهبی در ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و بصیرت افزایی در جامعه اشاره کرد و افزود: مداحان، شعرا و مدیران هیئت های مذهبی، دارای یک توانایی و ظرفیت خوب در ترویج و نشر معارف اهل بیت(ع) هستند، و می توانند سیره اخلاقی اهل بیت(ع) را با بیان خوش خود به نسل جوان منتقل کنند.

محمدی، گفت: نشست همدلی مداحان برای افزایش تعامل و هم اندیشی مداحان در این حوزه کاری است که این سلسله نشست های ماهیانه با مدیرت مداح اهل بیت(ع) حاج مهدی منصوری و حضور اعضاء خانه مداحان، سازمان بسیج مداحان، بسیج مداحان ناحیه امام صادق(ع)اصفهان و کانون مداحان سازمان تبلیغات اصفهان برگزار می گردد.

وی افزود: جلسه همدلی ماهانه ذاکرین و شعرای استان اصفهان صبح روز پنجشنبه ۷ دی ماه در مرکز علمیه جامعه المصطفی با حضور جمعی از مداحان و شعرا و مدیران هیئت های مذهبی برگزار خواهد شد.

این مداح اهل بیت(ع) با اشاره به ایام هفته بصیرت و برگزاری نشست های روشنگری توسط هیئت های مذهبی، تصریح کرد: لزوم فعالیت در حوزه های فرهنگی، مذهبی و سیاسی و همچنین روشنگری و بصیرت دهی به آحاد جامعه از جریان فتنه در جامعه توسط قشر مداحان و هیئت های مذهبی حائز اهمیت است.

وی افزود: مجموعه های مذهبی می توانند با برگزاری مراسم و نشست های روشنگری و بصیرت افزایی ضمن اشاره به حرمت‌شکنی فتنه‌گران در روز عاشورای ۸۸، آتش زدن پرچم عزای سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین توسط جاهلان و بیان جریان خطرناک فتنه، گام محکم و بلندی را برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن بردارند.

این فعال فرهنگی اضافه کرد: آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی، همیشه به دنبال آسیب زدن به جوانان و نوجوانان ما هستند، اما هوشیاری و بصیرت جوانان و نوجوانان ما باعث شده تا نقشه شوم دشمنان خنثی و از بین برود.

عضو جامعه ذاکرین استان اصفهان با اشاره به اهمیت حماسه نهم دی ماه، برپایی مجالس بزرگ و باشکوه در دهه بصیرت و همچنین محکوم کردن فتنه را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: مجموعه های مذهبی استان اصفهان اقدام های خوبی برای بصیرت افزایی و دشمن شناسی انجام داده اند و با فعالیت های گسترده فرهنگی و مذهبی در مقابل دشمن ایستاده اند.

وی در پایان ضمن دعوت از مداحان و شعرا و مدیران هیئات مذهبی در نشست همدلی ذاکرین در دهه بصیرت، گفت: ادامه راه شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، زنده نگه داشتن یاد و نام امام خمینی(ره) همچنین شهدای عزیز و پیروری و اطاعت از ولایت فقیه در دستور کار هیئت ها، شعرا و مداحان عزیز ما قرار دارد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار