امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40382
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۴
چاپ این خبر
مدیر کانون بسیج مداحان شهرستان بویین میاندشت بیان کرد؛

مدیر هیئت رزمندگان اسلام بویین و میاندشت،گفت: ایجاد کانون های اندیشه ورزی و شناسائی ترفندها و توطئه های استکبار، ارائه راه کار های متناسب با شرایط موجود در شهرستان یکی از اقدامهای صورت گرفته برای ایجاد بصیرت افزایی و مقابله با آسیب ها است.

محمدعلی صدیقی مدیر هیئت رزمندگان اسلام وکانون مداحان شهرستان بویین میاندشت، در خصوص مقابله با تهاجم فرهنگی در فضای مجازی، اظهار کرد: تقویت برنامه های فرهنگی در هیئت ها باید بطور جدی پیگیری شود و از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص راه کار های مقابله با تهاجم فهرنگی و هجمه های دشمنان اسلام بهره برداری کرد.

مدیرکانون مداحان شهرستان بویین میاندشت افزود: مقام معظم رهبری از سال های پیش تذکر دادند که دشمن درصدد ضربه زدن است، لذا با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب ما باید آگاه باشیم.

وی گفت: هیئت رزمندگان در بحث فرهنگ سازی و مقابله با تهاجم فرهنگی با تشکیل جلسه های روشنگری و استفاده از سخنرانان مجرب نقش خوبی را تا کنون ایفا کرده است.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام بویین و میاندشت با بیان اینکه تشکیل اطاق های فکر و اندیشه ورزی با حضور جوانان فعال و متعهد یکی از اقدام های لازم برای ایجاد بصیرت افزایی است، اظهار کرد: ایجاد کانون های اندیشه ورزی و شناسائی ترفندها و توطئه های استکبار، ارائه راه کار های متناسب با شرایط موجود در شهرستان یکی از اقدامهای صورت گرفته برای ایجاد بصیرت افزایی و مقابله با آسیب ها است.

صدیقی، ایجاد ارتباط مستمر به وسیله کانال های معتبر در فضای مجازی و ارسال اخبار واطلاعات صحیح و لازم در خصوص تهدیدها و آسیب ها را از دیگر اقددام های بصیرت افزایی دانست و تصریح کرد: آگاه سازی کاربران به منظور بازی نکردن در پازل دشمن، جلسه های مشاوره در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی از نکات مهمی است که مجموعه ها باید همیشه برای جوانان داشته باشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار