امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40421
تاریخ انتشار: ۳:۰۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۶
چاپ این خبر
حجت الاسلام کرمی بیان کرد:

این کارشناس مذهبی با اشاره به اولویت اقدام یک هیئت در انجام فعالیت های گونانگون، گفت: اولویت کار یک هیئت، تربیت نیروهای انقلابی، ولایی، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی کرمی عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام جنوب اصفهان، با بیان اینکه هیئت رزمندگان در زمینه بصیرت افزایی باید در ابتدا راه کارهای بصیرت افزایی را بداند و به اعضاء و مردم انتقال دهد، اظهار کرد: هیئت ها باید دارای اتاق فکر باشند و از افراد خبره که واقعا اعتقاد به امام(ره) و رهبر معظم انقلاب دارند استفاده کنند.

این کارشناس مذهبی با اشاره به اولویت اقدام یک هیئت در انجام فعالیت های گونانگون، گفت: اولویت کار یک هیئت، تربیت نیروهای انقلابی، ولایی، آگاهی بخشی و بصیرت افزایی است.

وی افزود: از دیگر اولویت های کار یک هیئت، ورود به فضای مجازی و استفاده از این فضا بصورت جدی است.

کرمی مهمترین ویژگی عوامل یک هیئت مذهبی را آگاهی به زمان و آینده نگری دانست و اظهار کرد: مهمترین ویژگی عوامل یک هیئت مذهبی داشتن آگاهی به زمان، آینده نگری، بصیرت به زمان و داشتن اجتهاد سیاسی است.

وی افزود: ما باید بدانیم بالاترین پشتوانه هر هیئت مردم هستند و بدون آنها هیچ تشکلی شکل نمی گیرد.

کرمی اضافه کرد: البته تفکرات و اعتقادات عوامل هیئت را نباید دست کم گرفت، لذا ما باید مردم را از خودمان بدانیم و گاهی از آنها در رابطه با برنامه ها نظر خواهی کنیم.

این فعال فرهنگی، مذهبی، با اشاره به وظیفه خطیر هیئت رزمندگان استان در خصوص تعامل و همدلی با مستمعان هیئت گفت: هیئت رزمندگان وظیفه بسیار سنگینی در این رابطه بر عهده دارد و باید بستر بصیرت افزایی و روشنگری را با اقناع اندیشه ولایت فقیه و با استفاده از ابزارهای موجود به صورت دقیق به بدنه جامعه تزریق کند.

وی گفت: یکی از مهمترین بازوهای نشر، نمو و نهادینه کردن حکومت ولایت فقیه، همین هیئت های رزمندگان اسلام هستند.

این کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه هیئت های مذهبی و بویژه هیئت رزمندگان، در دوره غیبت امام زمان(عج) یقین دارند که جامعه اسلامی بدون سرپرست رها نشده است، اظهار کرد: هیئت های مذهبی و بویژه هیئت رزمندگان اسلام می دانند که ولایت فقیه، پرچمداری حکومت را به عهده دارند.

کرمی، در پایان به بهرمندی از بیانات رهبر معظم انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه بودن همه فعالان هیئتی، اشاره داشت و تصریح کردتصریح کرد: تمام تلاش هیئت ها و هیئت رزمندگان اسلام برای این است که در این زمینه روشنگری کنند و با بصیرت افزایی و دفع شبهات در مورد حکومت و ولایت فقیه مردم را در صحنه آماده نگه دارند و آنها را نسبت به حکومت و ولایت فقیه از بی تفاوتی خارج کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار