امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40425
تاریخ انتشار: ۳:۳۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۶
چاپ این خبر
مدیرهیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار؛

مدیرهیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار،گفت: بصیرت افزایی و تربیت جوانان به عنوان یک نیروی ولایی، مدافع انقلاب، دوستدار اهل بیت(ع)، عاشق ولایت و رهبری بسیار حائز اهمیت است.

خانم زهرا قنادزاده مدیرهیئت پیروان عترت شهرستان برخوار، با اشاره به وظایف هیئت ها برای ایجاد بصیرت در جامعه، اظهار کرد: تربیت و جذب نیروی ولایی و مطیع ولایت فقیه از طریق برگزاری جلسه ها و همایش ها، ارتباط مستمر، حفظ و نگهداری آنان، یکی از وظایف هیئت در ایجاد بصیرت است.

قنادزاده، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ بویژه برای قشر جوان، دانش آموزان و دانشگاهیان و ارتباط مستمر با آنان را از دیگر وظایف هیئت ها در ایجاد بصیرت افزایی و مقابله با تهاجم فرهنگی دانست و افزود: ایجاد شبکه های اجتماعی مناسب و بصیرت افزایی، انتقال مفاهیم و اطلاعات دقیق و صحیح در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی از اقدام های مناسب هیئت ها می تواند باشد.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست ها و دعوت از سخنرانان توانا، شجاع و آگاه نسبت به مسائل روز از جمله وظایف دیگر هیئت ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.

مدیرهیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار، اولویت کار یک هیئت را جذب و نگهداری نیروهای جوان به همراه خانواده ها و بصیرت افزایی دانست و اظهار کرد: تربیت جوانان به عنوان یک نیروی ولایی، مدافع انقلاب، دوستدار اهل بیت(ع)، عاشق ولایت و رهبری بسیار حائز اهمیت است.

این فعال فرهنگی، مذهبی در ادامه نقش مهم و اثر گذار هیئت ها گفت: دعوت از افراد خبره و سخنرانان آگاه و توانا در محافل برای بیان مسائل و نکات آموزنده بسیارخوب است.

قنادزاده، راه مقابله با توطئه دشمنان انقلاب اسلامی را آگاهی سازی آحاد جامعه دانست و افزود: آگاه کردن آحاد جامعه از طریق برگزاری همایش ها و نمایش فیلم ها برای بیان توطئه های دشمنان، معرفی جنگ نرم و بیان اهداف شوم دشمنان برای براندازی نظام مقدس انقلاب اسلامی حائز اهمیت است.

عضو فعال هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار در پایان، نقش مهم و اثر گذار هیئت ها در برپایی مراسم بزرگ ۹ دی و بصیرت افزایی آحاد جامعه برای مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی و تهاجم فرهنگی را حائز اهمیت دانست.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار