امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40499
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۳
چاپ این خبر
در روز ولادت حضرت زینب(س) برگزار شد:

مراسم پر طراوت جشن تکلیف ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر دبستان ابوحمزه ثمالی۳ بهمن ماه همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (علیهاالسلام) درحرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) برگزار شد.

مراسم روح‌بخش و پر طراوت جشن تکلیف ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان دختر دبستان ابوحمزه ثمالی، امروز (سه شنبه) ۳ بهمن ماه همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (علیهاالسلام) درحرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، این جشن بزرگ معنوی امروز در این بارگاه نورانی برپا شده است تا دانش‌آموزان دختر در سایه برکات قرآن و تمسک به آن٬ مسیر درست زندگی خود را بشناسند و تا زمانی که دنیا وجود دارد٬ تکلیف‌هایی را که قرآن در نظر گرفته است عملی کنند.
سرود و همخوانی، اجرای برنامه حاملان قرآن، برنامه های متنوع شاد و جذاب و اهدای جوایز از جمله برنامه‌هایی بود که شادی و شعف خاصی را برای دانش آموزان به ارمغان آورد.
گفتنی است؛ حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان همه‌ ساله میزبان دانش‌آموزان دختر و پسری است که جشن تکلیف خود را در این بارگاه ملکوتی و نورانی برگزار می‌کنند، می باشد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار