امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40543
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۴
چاپ این خبر
عضو فعال هیئت رزمندگان جنوب اصفهان بیان کرد:

این فعال فرهنگی، مذهبی گفت: هیئت ها باید آماده هرگونه خدمت رسانی در لحظه های حساس کشور باشند همانند حادثه تلخ زلزله اخیر غرب کشور، که به همت جوانان انقلابی و هیات رزمندگان حرکت بسیار خوبی در امر کمک و یاری به زلزله زدگان شکل گرفت.

حسین کوچکی عضو فعال هیئت رزمندگان جوانان جنوب اصفهان با بیان اینکه هیات رزمندگان با بصیرت افزایی در جلسات خود نقش مهمی را ایفا می کند، اظهار کرد: هیئت رزمندگان جنوب اصفهان در جلسات خود با بیان کردن رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب، همچنین ایجاد روحیه جهاد، شهادت و انقلاب گری در میان آحاد مردم مسئولیت بزرگی برعهده دارد.

وی افزود: این هیئت مسئولیت بزرگی دارد و این مهم توسط سخنرانان، مداحان، اصحاب رسانه و شبکه های اجتماعی در ایجاد بصیرت افزایی، پرتوان باید ادامه یابد.

کوچکی در ارتباط با دیگر نکات لازم هیات ها برای مقابله با تهدیدهای دشمنان، اضافه کرد: در صحنه مقابله با تهدیدها و فتنه ها، باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب داده شود.

عضو فعال هیئت رزمندگان اظهار کرد: هیئت ها باید آماده هرگونه خدمت رسانی در لحظه های حساس کشور باشند همانند حادثه تلخ زلزله اخیر غرب کشور، که به همت جوانان انقلابی و هیات رزمندگان حرکت بسیار خوبی در امر کمک و یاری به زلزله زدگان شکل گرفت و به خواست خداوند متعال کارهای بسیار خوبی توسط هیات رزمندگان صورت گرفت.

این فعال فرهنگی، مذهبی راه شناخت آفت در هیات ها و مقابله با آسیب ها را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: راه شناخت آفت در هیات ها و مقابله با آن،استفاده کردن از تجربه و استعدادها، بهره گرفتن از پیشنهادهای سازنده و دور کردن هیات از حاشیه های که احتمال خدشه دار شدن آن می رود، است.

وی اظهار کرد: هیات باید با هدف الهی و خدمت به آستان اهل بیت(ع) باشد و از هرگونه انحراف ها خود را به دور نگه دارد.

کوچکی در همین خصوص اضافه کرد: هیئت ها باید مرتب با علما، متخصصان و کارشناسان کارآمد هر شهر در ارتباط باشند و از وجود این عزیزان بهرمند گردند.

عضو فعال هیئت رزمندگان به برگزاری دعا ندبه کشوری و دعوت از سخنران های انقلابی جهت بصیرت افزایی در میان مردم اشاره کرد و گفت: جلسه هفتگی هیات در گلستان شهدا، ارائه پوسترها، انجام سخنرانی ها، ایجاد مقالات مختلف در شبکه های مجازی از دیگر فعالیت های لازم و مناسب در هیئت است.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار