امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40620
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این خبر
مدیر اجرایی هیئت رزمندگان شهرستان آران و بیدگل بیان کرد؛

این فعال فرهنگی، مذهبی در ادامه تصریح کرد: سعی کنیم بینش و آگاهی خود را در زمینه های فرهنگی و مذهبی افزایش دهیم و مراقبت های لازم را داشته باشیم.

علی اصغر شیخی مدیر اجرایی هیئت رزمندگان شهرستان آران و بیدگل در گفتگویی اعلام کرد:

علی اصغر شیخی مدیر اجرایی هیئت رزمندگان شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه هیات رزمندگان باید با توکل بخدا، همیشه و مستمر در صحنه های فرهنگی و اجتماعی فعال باشند گفت: هیئت های رزمندگان اسلام از فرصت هایی که در این عرصه در محل های زندگی آنها مهیا می شود حداکثر بهره برداری را داشته باشند و سعی کنند با ارائه طرح و برنامه های عملی، ابتکار عمل را در دست داشته باشند.

شیخی، ارتباط فعالان هیئت های رزمندگان با جوانان و نوجوانان را حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: فعلان مذهبی با جوانان و نوجوانان باید مهربانانه برخورد کنند، درد دلشان را بشنوند و با سعه صدر و گشاده رویی با آنها به گفتگو بنشینند و با زبان خودشان بصیرت افزایی کنند.

این فعال فرهنگی، مذهبی در ادامه تصریح کرد: سعی کنیم بینش و آگاهی خود را در زمینه های فرهنگی و مذهبی افزایش دهیم و مراقبت های لازم را داشته باشیم.

وی گفت: در همه حال به ویژه انجام وظایف، خود را در محضر خداوند، امام زمان(عج) و شهدا ببینیم که اگر این توجه حاصل بشود، خداوند بصیر و توانا، ما را در انجام تکالیف هدایت و کمک خداهد کرد.

عضو فعال هیئت رزمندگان در پایان با اشاره به اینکه باید آگاهانه و خالصانه بدون هیچ غل و غشی در مسیر ارزشمند فرهنگی و مذهبی با استعانت از خداوند قدم برداریم گفت: به لطف خدا و با استفاده از فرصت موجود در فضای مجازی در حد وسیع فعالیت کرده ایم.

انتهای پیام مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار