امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40623
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این خبر
مدیر روابط عمومی هیات رزمندگان اسلام جنوب اصفهان بیان کرد؛

این فعال فرهنگی، هدف از برپایی مجالس عزاداری و غیره را بهرمندی از سیره زندگی اهل بیت(ع) دانست.

احسان صفایی مدیر روابط عمومی هیات رزمندگان اسلام جنوب اصفهان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه به اهمیت برپایی مجالس سوگواری این ایام اشاره کرد و گفت: برپایی مراسم های عزاداری با زمینه روشنگری و آگاهی دادن به آحاد مردم به ویژه نسل جوان حائز اهمیت است.

وی افزود: درسی که ما شیعیان باید برای داشتن بصیرت در لحضه های حساس داشته باشیم، چه مواردی است؟ که این موارد توسط سخنرانان هیئت برای مردم و نسل جوان بازگو می گردد.

این فعال فرهنگی، هدف از برپایی مجالس عزاداری و غیره را بهرمندی از سیره زندگی اهل بیت(ع) دانست و اظهار کرد: در مناسبت های مختلف به ویژه در ایام شهادت و ولادت حضرت زهرا(س)، در هیئت نکاتی مانند، الگو گیری بانوان و بویژه نسل جوان از سیره زندگی حضرت زهرا(س) در امر همسر داری و تربیت فرزندان، توسط سخنرانان حوزه و دانشگاه بیان می گردد.

عضو فعال هیئت رزمندگان جنوب اصفهان، اطاعت از ولایت فقیه و زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) را برای همه هیئت ها حائز اهمیت دانست و افزود: هیات رزمندگان جنوب اصفهان داری روحیه انقلابی، جهادی و شهادت است و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همچنین حفظ ارزش ها و زنده نگه داشتن یاد خاطره شهدای گرانقدر، فعالیت می کند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار