امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40634
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این خبر
عضو فعال کانون بسیج مداحان(بانوان)شهر خمینی شهر بیان کرد:

توکلی گفت:هیئت ها از آنجا که بیشتر با مردم سروکار دارند می توانند با استفاده از مداحان و سخنرانان ولایی اثرگذار باشند تا باعث جذب بیشتر جوانان گردند.

زهره توکلی عضو فعال کانون بسیج مداحان(بانوان)شهر خمینی شهر با اشاره به وظایف هیئت ها برای ایجاد بصیرت افزایی در جامعه، ترویج سیره اخلاقی اهل بیت(ع) و فعالیت در زمینه های فرهنگی و مذهبی عنوان کرد: نشر مطالب فرهنگی و مذهبی در جامعه چه به صورت حضوری و یا از طریق جزوات، کتب و استفاده از مبلغان در هیئت ها حائز اهمیت است.

وی گفت: بهره گیری از جوانان در برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی، ارتقا سطح آگاهی و علمی سرگروه های مجموعه ها به ویژه کسانی که در رأس مجموعه هستند و با مخاطب در ارتباط مستقیم هستند، برای ایجاد بصیرت افزایی مهم است.

این فعال فرهنگی و مذهبی، اظهار کرد: مدیران و فعالان هیئت های مذهبی در مرحله اول باید اطلاعات و بصیرت لازم خودشان را نسبت به مسائل بالا برده تا بتوانند با درایت کافی، در مقابل فتنه ها و خطراتی که از سوی دشمن می آید مقابله کنند.

توکلی به نقش هیئت ها در جذب جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: هیئت ها از آنجا که بیشتر با مردم سروکار دارند می توانند با استفاده از مداحان و سخنرانان ولایی اثرگذار باشند تا باعث جذب بیشتر جوانان گردند و با این کار به نوبه خود تاثیر به سزایی داشته باشند.

وی افزود: آنها باید مراقب باشند و بدانند که دشمنان به دنبال ایجاد چالش در هیئت ها هستند تا به معنویت مردم آسیب برسانند.

عضو فعال جامعه بسیج مداحان در شهرستان خمینی شهر با بیان اینکه در هیئت ها باید به روشنگری و بصیرت افزایی جوانان پرداخت، گفت: در هیئت باید جوانان را با سیره اخلاقی و رفتاری اهل بیت(ع) بویژه امام حسین (ع) آشنا کرد.

توکلی ضمن اشاره به نقش هیئت ها در زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) اضافه کرد: در هیئت ها به موضوع وحدت و برادری بین مسلمانان تاکید شود و به جوانان و نوجوانان گفته شود که مطیع امر ولایت فقیه باشند و سخنان رهبرمعظم انقلاب را راهنمای زندگی خویش قرار دهند و در مقابل فتنه های دشمنان بایستند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار