امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40637
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۳ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه خبر داد؛

مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه به تشریح برنامه های هیات رزمندگان اسلام این شهرستان در خصوص گرامیداشت دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: برگزاری نشست های بصیرتی در سطح مساجد شهرستان با حضور رزمندگان پیشکسوت، از جمله برنامه های ذکر شده است.

علیرضا اسلامی فر مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه فعالیت های جاری این هیات را تشریح کرد ….

علیرضا اسلامی فر مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه به تشریح برنامه های هیات رزمندگان اسلام این شهرستان در خصوص گرامیداشت دهه مبارک فجر پرداخت و گفت: برگزاری نشست های بصیرتی در سطح مساجد شهرستان با حضور رزمندگان پیشکسوت، برپائی نمایشگاه سیر مطبوعاتی دوران پیروزی انقلاب اسلامی در محل مسجد جامع مبارکه از جمله برنامه های ذکر شده است.

وی افزود: معرفی پنج نفر از پیشکسوتان دوران انقلاب شهرستان جهت شرکت در همایش پیشگامان انقلاب استان و مراسم خاطره گوئی پیشگامان انقلاب در شب ۲۲ بهمن در مسجد جامع مبارکه از دیگر برنامه های این هیات در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه همچنین اظهار داشت: همزمان با ایام فاطمیه، شهادت بانوی بزرگوار اسلام حضرت صدیقه طاهره (س) مراسم سخنرانی و مدیحه سرایی با حضور سخنرانان و مداحان کشوری به مدت ۵ شب در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی معارفی الزهرا(س) شهر مبارکه برگزار گردیده است.

اسلامی فر افزود: در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم همراه بود،سخنرانان مدعو، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه(شهادت حضرت زهرا(س)، همگان را به تاسی به سیره حسنه فاطمی و علوی توصیه کردند.

به گفته مدیر هیئت رزمندگان شهرستان مبارکه در اولین شب این مراسم، خطیب توانا حجت الاسلام و المسلمین زمانی با اشاره به شخصیت و جایگاه والای حضرت فاطمه زهرا (س) از ایشان به عنوان الگویی برای انسانها در ادوار مختلف تاریخ یاد کرد.

اسلامی فر همچنین در خصوص فعالیت های هیات جوانان و نوجوانان عاشورایی شهرستان مبارکه گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی مداحی وستایشگری، استفاده از استخر و دیگر فضاهای ورزشی، هماهنگی در خصوص برگزاری اردوی دیدار از موزه عبرتها، و همچنین اجرای گروه سرود بچه های آسمان در سیمای جمهوری اسلامی استان و دیگر مناسبتهای ملی از جمله برنامه های این هیات است.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار