امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40640
تاریخ انتشار: ۱:۱۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان شهر بهارستان خبر داد؛

خشتی، تصریح کرد: در این ایام، دیدار از خانواده محترم و معزز شهدا و جانبازان، تحت عنوان مجالس یاد یاران، در منازل این عزیزان برگزار می شود.

خلیل الله خشتی مدیر هیئت رزمندگان شهر بهارستان، به برگزاری مراسم عزاداری دهه اول و دوم فاطمیه در این شهر اشاره کرد و گفت: .باتوجه به  همزمان بودن ایام الله دهه فجر و ایام فاطمیه(شهادت حضرن زهرا(س))، برنامه هایی تحت عنوان، انقلابی گری و سیره فاطمی با حضور سخنرانان بصیرتی و هادیان سیاسی در این هیئت برگزار می گردد.

وی افزود: برپایی ایستگاه صلواتی شهدای مدافع حرم در دهه دوم فاطمیه و مراسم شام غریبان حضرت زهرا(س) از دیگر برنامه های این هیئت در ایام فاطمیه است.

خشتی از دیگر اقدام های هیئت رزمندگان بهارستان در ایام فاطمیه را، به اعزام کاروان میثاق با ولایت عنوان کرد و افزود: کاروان میثاق با ولایت، هر ساله برای شرکت در مراسم روضه فاطمیه حسینیه امام خمینی (ره) در بیت رهبری و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب، اعزام خواهند شد.

خشتی با بیان اینکه در دهه مبارک فجر دیدار از خانواده محترم و معزز شهدا و جانبازان توسط اعضا و مدیران هیات های پیروان عترت و جوانان عاشورایی این مجموعه برگزار می شود، تصریح کرد: در این ایام، دیدار از خانواده محترم و معزز شهدا و جانبازان، تحت عنوان مجالس یاد یاران، در منازل این عزیزان برقرار است.

خشتی سازماندهی و جذب جوانان در هیات جوانان عاشورایی را از دیگر اقدام های لازم در این مجموعه برشمرد و گفت: جذب و سازماندهی جوانان در هیئت به صورت حلقه های مرتبط با یک سرگروه و سازماندهی در قالب گروه های ورزشی و فرهنگی از جمله مسابقات، اردوهای زیارتی و تفریحی و گروه سرود است.

انتهای پیام/ مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار