امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40663
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان گوگد گلپایگان بیان کرد:

محمد منتظری مدیر هیئت رزمندگان گوگد گلپایگان با بیان اینکه برنامه دهه اول فاطمیه در شهر گوگد در مسجد جامع برقراراست اظهار کرد: دراین مراسم سخنران مدعو پیرامون سیره اخلاقی حضرت زهرا(س) به سخنرانی خواهد پرداخت و این مراسم به مدت سه شب برقرار خواهد بود.

محمد منتظری مدیر هیئت رزمندگان گوگد گلپایگان با بیان اینکه برنامه دهه اول فاطمیه در شهر گوگد در مسجد جامع برقراراست اظهار کرد: دراین مراسم سخنران مدعو پیرامون سیره اخلاقی حضرت زهرا(س) به سخنرانی خواهد پرداخت و مداحان اهل بیت(ع) نیز در مدح آن بانوی گرامی اسلام مداحی خواهند کرد.

منتظری اضافه کرد: این مراسم در هیئت رزمندگان اسلام شهر گوگد گلپایگان به مدت سه شب با حضور عاشقان  و دلباختگان اهل بیت(ع) برقرار خواهد بود.

این فعال فرهنگی، مذهبی، در ارتباط با برگزاری برنامه های ایم الله دهه ی مبارک فجر، اظهار کرد: شرکت در جلسات دهه فجر انقلاب اسلامی واقع در شهرداری گوگد و همچنین مراسم های مختلف در این دهه از جمله برنامه هایی است که انجام خواهد شد.

وی در همین رابطه اضافه کرد:دعای ندبه در روز جمعه ۲۰ بهمن ماه در مسجد حاج علی عسگریه ای شهر گوگد بواسطه بیشترین شهید از این محله با مداحی مداحان اهل بیت(ع) برقرار خواهد شد.

منتظری با بیان مراسم روز ۲۲ بهمن و راهپیمایی باشکوه آن روز در مسجد جامع شهر گوگد، گفت: هیئت رزمندگان اسلام این شهر در همکاری با ستاد دهه فجر و بر قرار کردن مراسم شبی با قران در مسجد امام حسن مجتبی، همچنین دیدار با خانواده شهدا فعالیت دارد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار