امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40821
تاریخ انتشار: ۱:۳۴ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹
چاپ این خبر
مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (ع)اصفهان برگزار می کند؛

این مرکز با هدف ارتقای مستمر سطح علمی و مهارت های عملی، سطح فرهنگ و دانش فنی، اشتغال زایی و کسب درآمد مردم منطقه زینبیه و شهر اصفهان، کلاس هایی در چهار دوره بهار، تابستان، پاییز و زمستان، ویژه خواهران را برگزار می کند.

🔹 مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) اصفهان به منظور بهبود سطح دانش و مهارت های مردم منطقه زینبیه و شهر اصفهان اقدام به برگزاری کلاس های تربیتی و آموزشی کرده است.
🔺 به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، این مرکز با هدف ارتقای مستمر سطح علمی و مهارت های عملی، سطح فرهنگ و دانش فنی، اشتغال زایی و کسب درآمد مردم منطقه زینبیه و شهر اصفهان، کلاس هایی در چهار دوره بهار، تابستان، پاییز و زمستان، ویژه خواهران را برگزار می کند.

🔺 کلاس های تربیتی از دبستان تا دبیرستان، حفظ، تفسیر، روخوانی و مفاهیم قرآن کریم، بوستان قرآن و شکوفه های نور ویژه کودکان، آموزش مکالمه زبان انگلیسی و عربی است.

لازم به ذکر است دیگر برنامه های این کلاس ها شامل، مداحی خواهران، خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته، کامپیوتر، آشپزی و شیرینی پزی، ورزشی و برنامه های متعدد فرهنگی و اردویی است که در مرکز تربیت و آموزش حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) برگزار می شود.

🔺 داوطلبانی که مایلند از کلاس های تربیتی و آموزشی این مرکز بهره‌مند شوند، می‌توانند به حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم­السلام) اصفهان مراجعه و یا با شماره ۰۲-۳۵۵۲۴۱۰۱ داخلی ۱۰۸ تماس حاصل فرماید و از برنامه های این مرکز استفاده نماید.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار