امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40827
تاریخ انتشار: ۲:۱۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۹
چاپ این خبر
فعال فرهنگی، مذهبی هیئت رزمندگان اسلام جنوب اصفهان بیان کرد؛

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام با بیان اینکه ویژه برنامه ای در ارتباط با اردوی زیارتی راهیان نور برقرار است، تصریح کرد: برای اعزام زائران به اردوی زیارتی راهیان نور تعداد دو دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.

حسین کوچکی عضو فعال هیئت رزمندگان جنوب اصفهان با اشاره به برنامه های سه ماه آخر سال این هیئت، بیان کرد: هیات رزمندگان اسلام جنوب اصفهان با شرکت در جلسات شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی سپاهان شهر، برای برگزاری هرچه باشکوهتر سی نهمین سالگرد انقلاب اسلامی اقدام های خوبی را به عمل آورد.

وی افزود: این هیئت، مراسم پرفیض دعای کمیل در ایام دهه فجر با نوای حجت الاسلام مهدی کرمی به یاد حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی، با حضور عموم مردم برگزار کرد.

این فعال فرهنگی با اشاره به نشست های بصیرتی در هیئت رزمندگان جنوب اصفهان بیان کرد: دعوت از هادیان سیاسی و سخنرانی در ارتباط با برکت پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه و همچنین اهداف پیش روی انقلاب، یکی از برنامه های هیئت بود که در مسجد النور سپاهان شهر برگزار شد.

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام با بیان اینکه ویژه برنامه ای در ارتباط با اردوی زیارتی راهیان نور برقرار است، تصریح کرد: برای اعزام زائران به اردوی زیارتی راهیان نور تعداد دو دستگاه اتوبوس در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: این اردوی معنوی در ایام عید نوروز و ماه رجب صورت خواهد گرفت که شرایط و نکات لازم پیرامون ثبت نام و اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور توسط مسول اردویی این هیئت انجام خواهد شد.

این فعال مذهبی نقش هیئت رزمندگان جنوب اصفهان، در جذب جوانان را بسیار با اهمیت دانست و اظهار کرد: برای جذب جوانان و نوجوانان در هیئت، با بهرمندی و استفاده از خود جوانان در برنامه هفتگی هیئت مانند، قرار عاشقی که در گلستان شهدا برگزار می شود، اقدام های مناسبی صورت گرفته است.

کوچکی در پایان راه کارهای مناسب برای مقابله با دسیسه های دشمنان بویژه در موضوع های فرهنگی و مذهبی، گفت: با استفاده از بصیرت افزایی، توسط سخنرانان و مداحان اهل بیت(ع) روشنگری لازم برای مخاطبان انجام بگیرد و جلسه های پرسش و پاسخ نیز در هیئت برگزار شود.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار