امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40835
تاریخ انتشار: ۱:۲۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
چاپ این خبر
عضو جامعه مداحان استان اصفهان بیان کرد؛

این مداح اهل بیت(ع) گفت: بیان نکات آموزنده و راه کارهای مقابله با تهاجم فرهنگی، همچنین بیان نکات لازم پیرامون حوزه مداحی از جمه مطالبی است که در سلسله جلسات همدلی مداحان و شاعران اهل بیت(ع)مطرح می شود.

مصطفی محمدی عضو جامعه مداحان استان اصفهان در گفتگویی با اشاره به برگزاری نشست مداحان و شاعران استان اصفهان در هر ماه با موضوع همدلی، بیان کرد:نشست همدلی مداحان و شاعران اهل بیت(ع) استان اصفهان با محتوای بیان نکات فرهنگی و مذهبی برگزار می شود و در این نشست، فعالان مذهبی ضمن دیدار با یکدیگر به مسائل و نکات مهم حوزه کاری خود پرداختند.

عضو فعال مجمع الذاکرین استان اصفهان در ادامه پیرامون این نشست اظهار کرد: نشست همدلی مداحان و شاعران استان اصفهان که بصورت ماهانه برگزار می شود، دارای محاسن بسیار زیادی است و در این نشست نکات لازم برای پیشرفت روز افزون جامعه مداحی و شاعران بیان می شود.

این مداح اهل بیت(ع) با اشاره به موضوع این نشست در خصوص ارائه اشعار و مداحی مداحان به مناسبت وفات حضرت ام البنین(س) بیان کرد: در این نشست ضمن سخنرانی سخنران مدعو، تعدادی از شاعران به نام استان اصفهان در مدح این بانوی گرامی اسلام به شعر خواندن پرداختند و مداحان اهل بیت(ع) نیز دقایقی را به مداحی و عزاداری اختصاص دادند.

وی افزود: نشست همدلی مداحان و شاعران استان اصفهان برای ایجاد همدلی و تعامل هر چه بهتر و بیشتر این قشر از جامعه تشکیل می شود.

محمدی با بیان اینکه مداحان و شاعران استان اصفهان در نشست های همدلی ماهانه مجمع الذاکرین، دیدگاه ها و نکات بسیار خوبی را برای پیشرفت روز افزون مجموعه های مذهبی تحت مدیرت خود داشته اند، اظهار کرد: به عنایت خداوند متعال و نگاه اهل بیت(ع) به همه فعالان عرصه کار مذهبی، این قشر از جامعه تاکنون موفق شده نقش بسیار تاثیر گذاری را برای ترویج فرهنگ و سیره اخلاقی اهل بیت(ع) داشته باشد.

وی تصریح کرد: بیان نکات آموزنده و راه کارهای مقابله با تهاجم فرهنگی، همچنین بیان نکات لازم پیرامون حوزه مداحی از جمه مطالبی است که در سلسله جلسات همدلی مداحان و شاعران اهل بیت(ع)مطرح می شود.

عضو فعال بسیج مداحان استان اصفهان در پایان گفت: با عنایت خداوند متعال، تمام مجموعه های فعال در این نشست در تلاش هستند تا بهترین عملکرد را برای پیشرفت هر چه بیشتر جامعه مداحی و هیئت های مذهبی به انجام برسانند.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار