امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40916
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
چاپ این خبر
عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان بیان کرد:

عضوفعال هیات رزمندگان اسلام استان اصفهان، گفت: در موضوع حجاب جای دارد که فعالیت های فرهنگی خوبی در سطح پیش دبستان ها و مدارس دوره اول به همراه تشویق و ترغیب دانش آموزان نسبت به موضوع حجاب با برنامه های شاد و متنوع اجرایی شود.

حمید امین نیلی عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان ضمن تبریک میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) و زادروز پرافتخارحضرت امام خمینی(ره)، به تعدادی از اقدام های هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان در فعالیت های فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و گفت: یکی از فعالیت های هیئت رزمندگان اسلام استان اصفهان، فعال سازی هیئت پیروان عترت خواهران در سطح استان، برگزاری فعالیت های فرهنگی تبلیغی و ترویجی امر به معروف و نهی از منکر و همچنین عفاف و حجاب در سطح جامعه است.

امین نیلی تصریح کرد: یکی از اصول اولیه و مهم هیئت رزمندگان اسلام در سطح استان، ترویج سبک اخلاقی و سیره فاطمی و سبک زندگی فاطمی است که در این زمینه هیئات مختلف در سطح استان بویژه پیروان عترت (خواهران) فعال و تاثیر گذار است.

ابن فعال فرهنگی با بیان اینکه هیئات پیروان عترت خواهران جلساتی در سطح شهرستان ها، ویژه ایام شهادت حضرت زهرا (س) و ایام ولادت ایشان برنامه ریزی کرده اند، گفت: هیئات پیروان عترت خواهران مراسم هایی در سطح شهرستان ها، ویژه ایام شهادت حضرت زهرا (س) و ایام ولادت ایشان برنامه ریزی و اجرا داشته و خواهند داشت که مستندات آن در اخبار هیئت و گروه های اجتماعی هیئت رزمندگان برای عموم مردم ارائه شده است.

عضو شورای هیات رزمندگان اسلام استان اصفهان، گفت: در موضوع حجاب جای دارد که فعالیت های فرهنگی خوبی در سطح پیش دبستان ها و مدارس دوره اول به همراه تشویق و ترغیب دانش آموزان نسبت به موضوع حجاب با برنامه های شاد و متنوع اجرایی شود.

وی تصریح کرد: در محیط های دانش آموزی و دانشجویی، تبیین فرهنگ عفاف و حجاب با شیوه های نو و اندیشه های زیبا بیان گردد و دانش آموزان و دانشجویان ترغیب به مطالعه در خصوص فرهنگ عفاف و حجاب شوند.

این کارشناس فرهنگی در همین رابطه اضافه کرد: در محیط های عمومی و پاسخگو از جمله درمانگاه ها، ایتسگاه های مترو، بیمارستان ها، مراکز پر تردد مانند پارک ها و پاساژها و مراکز عمده خرید و فروش اقلام عمومی و ضروری مردم، هیئت ها با فعالیت های فرهنگی به تبیین فرهنگ عفاف و حجاب (سکوهای آزاد اندیشی و گفتمان متقابل و پرسش و پاسخ شبهات و تبیین علمی، عقلی و فقهی عفاف و حجاب در ایام عید نوروز) که مناسب به نظر می رسد بپردازند.

امین نیلی در پایان با اشاره به اردوی های با فضیلت راهیان نور و بهرمندی جوانان و نوجوانان از یادمان های شهدا، گفت: برنامه های راهیان نور نیز توسط برخی هیئات شهرستان های استان اصفهان دنبال شده و درایام نوروز ۹۷ اعزام به مناطق عملیاتی رزمندگان اسلام در راهیان نور را خواهند داشت.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار