امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40920
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
چاپ این خبر
مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان دولت آباد برخوار بیان کرد:

این فعال فرهنگی گفت:برگزاری همایش عفاف و حجاب و اهدا کتاب، تقدیر از مادران نمونه این هیئت، بویژه مادران و همسران شهدای مدافع حرم از فعالیت های هیئت عترت خواهران شهرستان برخوار است.

زهرا قناد مسئول هیئت عترت خواهران شهرستان دولت آباد برخوار، اقدام های این هیئت برای ترویج حجاب در جامعه را مفید دانست و اظهار کرد: در ارتباط با موضوع با اهمیت حجاب، اقدام های خوبی مانند برگزاری همایش عفاف وحجاب و همچنین تهیه کتاب و اهداء به بانوان و کودکان صورت گرفته است.

این فعال فرهنگی نهادینه کردن فرهنگ حجاب در کودکان را مهم دانست و اضافه کرد: با همکاری شهرداری دولت آباد، تعداد ۱۰۰  جلدکتاب در ارتباط با این موضوع تهیه شده و به دختران نونهال در ویژه برنامه ای هدیه داده شد.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان برخوار با بیان اینکه هیئت ها می توانند با برپایی همایش ها، جذب جوانان، تهیه بروشور و همچنین بیان فرمایشات و ویژگی های حضرت زهرا(س)، اقدام به ترویج سیره اخلاقی آن بانوی مهربانی ها کنند، تصریح کرد: هیئت ها می توانند با دعوت از سخنرانان توانمند به بیان و معرفی زندگی عبادی، سیاسی. اخلاقی و همچنین همسرداری حضرت زهرا(س) بپردازند.

وی افزود: در جلسه ها و همچنین ویژه برنامه ها، ضمن بیان سیره اخلاقی حضرت زهرا(س)، از مادران و همسران معظم شهدا نیز تجلیل به عمل آید.

عضو فعال هیئت پیروان عترت شهرستان برخوار، یکی از اقدامات این مجموعه در روز ولادت حضرت زهرا(س) را تقدیر از مادران نمونه این هیئت، بویژه مادران و همسران شهدای مدافع حرم و فاطمیون بیان کرد و افزود: در این روز با دعوت ازسخنرانان توانمند حوزه، به بیان نقش و رسالت مادر و همچنین معرفی ابعاد زندگی حضرت زهرا(س) پرداخته می شود.

وی در ادامه افزود: برنامه های مناسبی برای ویژه ولادت حضرت زهرا(س)، همراه با مدح و مولودی خوانی مداحان اهل بیت(ع) و اجرای گروه سرود مدافعان حرم توسط دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی دولت اباد و پذیرایی از مهمانان انجام می گیرد.

مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار در ارتباط با همین موضوع تصریح کرد: از دیگر فعالیت های این هیئت در روز مادر، دیدار با خانواده معظم شهدا و همچنین دیگر برنامه های فرهنگی و مذهبی است.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار