امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40941
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۵ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چاپ این خبر
مسئول هیئت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام جنوب اصفهان بیان کرد:

یک فعال فرهنگی، گفت: در کنار هیئت ها و مراسم ها، لازم است نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار بشود، البته به اندازه شرایط و امکانات موجود، حداقل به اندازه دو غرفه که این کار بسیار اثر بخش خواهد بود.

عزت السادات میرعلایی مسئول هیئت پیروان عترت خواهران رزمندگان اسلام جنوب اصفهان با بیان اینکه مسولان خواهر هیئت ها، خادمان، خدمتگذاران، انتظامات و کسانی که در بحث هیئت داری(ویژه خواهران) فعالیت می کنند باید از هر لحاظ چه در مراسم ها و چه در بیرون از هیئت، بسیار عالی، و محجوب جامعه باشند، گفت: وقتی بانوان دیگر با فعالان و خادمان خواهر هیئت روبرو می شوند و افکار، منش، اخلاق و حجاب خوب آنها را ببینند، صد در صد ترویج حجاب و اخلاق نیکو انجام می شود.

وی گفت: در کنار هیئت ها و مراسم ها، لازم است نمایشگاه عفاف و حجاب برگزار بشود، البته به اندازه شرایط و امکانات موجود، حداقل به اندازه دو غرفه که این کار بسیار اثر بخش خواهد بود.

عضو فعال هیئت رزمندگان جنوب اصفهان(خواهران عترت) تصریح کرد: خواهران مسئول هیئت باید برای ترویج فرهنگ و سیره اخلاقی اهل بیت(ع)، در مناسبت ها با برگزاری مسابقه کتابخوانی و معرفی کتاب مرتبط به معرفی سیره اخلاقی اهل بیت(ع) بپردازند

میرعلایی اظهار کرد: برگزاری مسابقات و برنامه های کتاب خوانی کمک خوبی به رواج کتابخوانی می کند و همچنین باعث آشنایی مخاطبان با زندگی زیبا و سیره اخلاقی اهل بیت(ع) می شود.

این فعال فرهنگی با اشاره به اینکه هیئت پیروان عترت در برپایی نمایشگاه های فرهنگی و مذهبی موفق بوده است اظهار کرد: این هیئت، به مدت یک ماه اقدام به ایجاد نمایشگاهی با موضوع فرهنگی و مذهبی در مقابل مسجد کرد و در هر شب آن، امام جماعت مسجد محل، کتابی را با محتوای فرهنگی و مذهبی برای مخاطبان معرفی می کردند.

میرعلایی با اشاره به ایام ولادت حضرت زهرا(س) و برنامه های اجرایی هیئت در آن روز بیان کرد: در این روز زیبا و دیگر روزهای پس از ولادت حضرت زهرا(س)، هیئت پیروان عترت، دیداری را با خانواده معظم شهدا و تجلیل از مادران و همسران شهدا داشته است و همچنین مراسم باشکوهی در گلستان شهدا همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی در ویژه برنامه هفتگی قرار عاشقی، برگزار کرده است.

وی در ادامه افزود: در این ایام هیئت پیروان عترت خواهران جنوب اصفهان، در اقدامی زیبا و خداپسندانه کمک هایی را بصورت ارائه وام و یا تهیه جهیزیه برای افراد مد نظر انجام داده است.

انتهای پیام/مادحین

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار