امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40957
تاریخ انتشار: ۹:۳۹ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
چاپ این خبر
مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنجان خبر داد؛

مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنجان، گفت:برابر با هماهنگی‌های بعمل آمده با آستان قدس رضوی، زائران عزیزی که تاکنون به مشهد نرفته اند، در قالب یک کاروان با عنوان مشهد اولی ها به زیارت حرم امام رضا(ع) خواهند رفت.

منصور صفائیان مدیر هیئت رزمندگان اسلام  شهرستان لنجان، با بیان اینکه این هیئت ویژه برنامه های فرهنگی و مذهبی بسیاری را در طول سال انجام داده است، اظهار کرد: یکی از این ویژه برنامه ها، اعزام زائران عزیزی است که تاکنون به مشهد نرفته اند و در قالب یک کاروان با عنوان مشهد اولی ها به زیارت حرم امام رضا(ع) خواهند رفت.

وی گفت: هدف از این حرکت زیبا، در حقیقت زیارت حضرت امام رضا(ع) برای افرادی است که توان مالی جهت سفر به حرم مطهر امام رضا(ع) ندارند.

مدیر هیئت رزمندگان شهرستان لنجان در ارتباط با این حرکت کاروان زیارتی اظهار کرد: برابر با هماهنگی‌های بعمل آمده با آستان قدس رضوی، افراد بالای ۳۵ سال، که تاکنون توفیق زیارت بارگاه منور حضرت امام رضا(ع) نصیب‌شان نشده، یا از آخرین تشرف‌ آنها به مشهد مقدس بیش از ۵ سال گذشته باشد به مدت سه شب میهمان امام مهربانی‌ها هستند.

وی افزود: زائران عزیز در این سفر، از مزایای تخفیف اتوبوس، اسکان، غذای روز چهارم و سه وعده غذای حضرت در سه روز بهره می برند.

صفائیان در این خصوص اضافه کرد: هزینه سفر، شامل کرایه اتوبوس، اسکان، بیمه غرامت، ترانسفر(انتقال از ترمینال مشهد تا محل اسکان و بالعکس)، غذای روز چهارم و میان وعده‌ها، ۱۳۰۰۰۰تومان است.

وی گفت: در این سفر، افرادی که دارای بیماری خاص باسن ۲۵ سال هستند از امتیاز یک نفر همراه برخوردار خواهند بود.

این فعال فرهنگی، مذهبی با بیان اینکه، هر تعداد اتوبوسی که برای زیارت حرم حضرت امام رضا(ع) تکمیل شود به مشهد مقدس اعزام خواهند شد گفت:اگر یک ‌اتوبوس تکمیل شد در سال ۹۶ و در صورت عدم تکمیل در سال ۹۷ به امید خدا، کاروان مشهد اولی ها به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

عضو فعال هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنجان نفش این هیئت در اعزام مشهد اولی ها را خوب توصیف کرد و افزود: نقش هیئت در اعزام مشهد اولی ها، هماهنگی به عمل آمده با آستان قدس رضوی برای اسکان، استفاده از غذای مهمانسرای حضرت، اتوبوس، فراخوانی و ثبت نام و همچنین احراز شرایط مشهد اولی ها و توجیه برنامه سفر برای زائران است.

مدیر هیئت رزمندگان اسلام شهرستان لنجان با اشاره به حس خوبی که برای اعزام افراد مشهد اولی به حرم مطهر امام رضا(ع) گفت: احساس می کنم که در زیارت و خوشحالی این زائران شریک هستم و به لطف خدا ویژه برنامه های فرهنگی نیز برای زائران عزیز در نظر گرفته ایم.

صفائیان در پایان با اشاره به اردوی زیارتی راهیان نور این هیئت در سال جاری، اظهار کرد: اعزام به مناطق عملیاتی جنوب کشور همراه با خانواده های معظم شهدا، در دو تاریخ ۲۷ اسفند ماه و همچنین ۶ فروردین ماه سال آینده، به مدت سه روز صورت خواهد گرفت.

وی افزود: با هماهنگی های بعمل آمده با قرارگاه صراط تهران در تاریخ ۲۲ اسفند سال جاری یک دستگاه اتوبوس ویژه خواهران به یادمان های مناطق جنوب اعزام شدند و همچنین با هماهنگی های صورت گرفته با واحد جوانان هیئت رزمندگان اسلام اصفهان و قم، تعدادی از جوانان عاشورایی در ۲۴ اسفند ماه سال جاری به این مناطق اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار