امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 40971
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
چاپ این خبر
عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان برخوار عنوان کرد

مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار، گفت: هدف از برپایی مراسم معنوی اعتکاف، بویژه برای جوانان در حقیقت تقرب به درگاه پروردگار و تجدید عهد با امام زمان (عج) است.

زهرا قناد مسئول هیئت پیروان عترت خواهران شهرستان برخوار، هدف از برگزاری مراسم اعتکاف در این هیئت را خودسازی و ایجادفرصت مناجات با خدا دانست و اظهار کرد: هدف از برپایی مراسم معنوی اعتکاف، بویژه برای جوانان در حقیقت تقرب به درگاه پروردگار و تجدید عهد با امام زمان (عج) است.

وی افزود: از دیگر اهداف این مراسم معنوی،  دعا برای ظهور حضرت مهدی(عج) و آماده کردن دل های منتظر برای ظهور آن امام عزیز است.

این فعال فرهنگی با اشاره برگزاری مراسم معنوی اعتکاف و ثبت نام از خواهران، عنوان کرد: تعداد و ظرفیت مکان برای شرکت کنندگان خواهر در این مراسم ۲۵۰نفر پیش بینی شده که هم اکنون درحال ثبت نام هستند.

عضو فعال هیئت رزمندگان شهرستان برخوار به تصریح ویژه برنامه ای این سه روز اشاره داشت و گفت: برنامه قرائت قرآن کریم ، دعا و مناجات با خدا، بهره مندی از بیانات سخنرانان و کارشناسان دینی همراه با مداحی مداحان اهل بیت(ع) و انجام اعمال روز آخر این مراسم از برنامه های تدارک دیده شده است.

این فعال فرهنگی نحوه اطلاع رسانی برای ثبت نام معتکفان را از طریق پیامک ها و گروهای فعال تلگرامی و حضور در مدارس بیان کرد و گفت: با دعوت از دانش آموزان علاقمند همچنین تشویق و ترغیب خواهران برای حضور در مراسم اعتکاف بصورت خانوادگی، یکی از اقدامات لازم برای اطلاع رسانی حضور مخاطبان در این مراسم معنوی بود.

انتهای پیام/مادحین

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار