امروز: پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
کد خبر: 5544
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۳/۷
چاپ این خبر
هیئت چه خبر ؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا؛ در ایام شهادت امام موسی کاظم علیه السلام  توسط حاج منصور ارضی در حسینیه موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد.   مراسم روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۳/۳  این مراسم با نماز جماعت ظهر و عصر شروع شد و با تلاوت قرآن کریم و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ملکی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا؛ در ایام شهادت امام موسی کاظم علیه السلام  توسط حاج منصور ارضی در حسینیه موسی بن جعفر علیه السلام برگزار شد.

 

مراسم روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۳/۳ 

02 - شهادت موسی بن جعفر

این مراسم با نماز جماعت ظهر و عصر شروع شد و با تلاوت قرآن کریم و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ملکی و روضه خوانی حاج منصور ارضی و کربلایی حسن حسین خانی برگزار شد.

 

دانلود صوت                                 دانلود فیلم 

 

 

مراسم شب شهادت

13 - شهادت موسی بن جعفر

در این مراسم که با نماز جماعت مغرب و عشاء بر پا گردید با قرائت قرآن و پیش از منبر خوانی حاج محمد رضا نیکنام و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی نسب ادامه یافت و با روضه خوانی حاج منصور ارضی و نوحه خوانی حاج ابوالفضل بختیاری به پایان رسید.

 

دانلود صوت ۱         دانلود صوت ۲                           دانلود فیلم ۱           دانلود فیلم ۲

 

 

مراسم روز شهادت

14 - شهادت موسی بن جعفر

این مراسم با نماز جماعت ظهر و عصر و تلاوت قرآن کریم شروع شد و با سخنرانی آقا مهدی توکلی و روضه خوانی حاج مصطفی روحانی و نوحه خوانی کربلایی حسین قربانچه و کربلایی حسن حسین خانی ادامه یافت و در انتها با روضه خوانی و ذکر مصیبت حاج منصور ارضی به پایان رسید.

دانلود صوت                                 دانلود فیلم 

 

مراسم شام شهادت 

06 - شهادت موسی بن جعفر

این مراسم که با نماز جماعت مغرب و عشا و تلاوت قرآن آغاز گردید با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مومنی ادامه یافت و با روضه خوانی حاج منصور ارضی و نوحه خوانی حاج ابوالفضل بختیاری و علی اصغر ژولیده به پایان رسید.

 

 

 

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار